Barcode-Scanner - CS-1800

5,300 Lekë
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Specifikime
1500 Pixel Linear CCD
Scan Speed: 360 scan/sec
Interface: RS-232, Keyboard Wedge, USB
Compatibility: PC, Embedded System, PS/2, POS Terminal Support
Ergonomic Design & Durable Housing Easy to Operate for 24/7 Operation
Depth of Field: 0 - 50 mm (max.)
Width of Field: 65 mm (up to 80 mm)

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF