4,500 Lekë
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

SP-4300 - Sistem Audio Bokse ndizet me 5V DC qe mund ta merrni nga kompjuteri juaj Me nje fishe te thjeshte usb ose karikues të thjeshte te nje telefoni smart. Riprodhim i audios përmes lidhjes AUX 3,5 mm, Bluetooth ose lexuesi i kartave microSD.

Fuqia: 12W (6W + 2 x 3W RMS)
Frekuenca: 80Hz - 16000Hz
Subwoofer: 4 inç
Përparësia: 6 Ohm + 4 Ohm
Bluetooth 3.0
Lexues i kartave TF / microSD
USB e jashtme (MP3, WMA, WAV)
Fuqia hyrëse: USB DC 5V / 1.5 A
Shtresa e materialit: MDF
Ngjyra: E zezë
Dalja audio: kabllo 2 x RCA na 3.5
Dimensionet e subwooferit: 180 x 180 x 180 mm

Të ngjashëm

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF