Kufje gaming White Shark GH-1842

4,200 Lekë
GH-1842
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Ndjeshmëria e mikrofonit: -36 dB ± 3DB

Impedanca mikrovalore: 2200 Ohm
Dimensioni Mic: 6mm x 5mm
Ndjeshmëria: 104 dB ± 3DB
Përparësia: 32 Ohm
Gama e frekuencës: 20Hz - 20kHz
Gjatesia e Mikrofonit : 50 mm
Lloji: Kufje Gaming
Koka Lidhese: 3,5 mm stereo + USB 
Gjatësia e kabllit: 2,2m
Materiali: Plastik

Top

Gjendja:
Produkt i Ri

Specifikime

Dergesa:
Shqipëri

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF