Kufje SBOX HS-401 BLACK/RED

1,950 Lekë
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

HEADSET SBOX HS-401 BLACK / KUQ

Stili i kufjeve: Kufje për lojëra
Përgjigja e frekuencës: 20Hz - 20kHz
Përparësia: 32 Ohms
Ndjeshmëria. 105 dB ± 3DB
Dimensionet e mikrofonit: 6 mm x 2,5 mm
Direktiviteti: Gjithëpërfshirës
Impedanca e mikrofonit: 2200 Ohms
Ndjeshmëria e mikrofonit: -62 dB ± 3DB
Ngjyra: E Zezë / e Kuqe
Ndërfaqja: 3,5 mm
Gjatësia e kabllove: 2,2m
Kablli i gërshetuar: Jo
Materiali: Lëkurë plastike / Faux
Kodi: 0616320532369

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF