Maus Gaming White Shark GM-1604 CAESAR RED / 4800 dpi

17.99
GM-1604
In stock
+
  • Masat Europjane

Lloji i sensorit: Optical
Resolution: 1000/1500/2500/4800 DPI
Jetegjatesia e Butonave : Mbi 5 milion klikime
Frekuenca 1000Hz
Gjatesia e Kabllit 1,5m

Top

Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Kthime Dhe Nderrime Brenda 5 Diteve

Informacione Shtesë

Dergesa:
Shqiperi
Paketimi:
Amballazhim Origjinal

No posts found

Write a review

At the same price!

Informacion Rreth COVID-19

Për shkak të rekomandimeve të fundit të qeverisë në lidhje me shpërthimin e koronavirusëve në të gjithë Vendin, ne vendosëm të kufizojmë sasinë e stafit në departamentet tona të depove dhe transportit.

Në këto rrethana ekstreme, duke filluar nga kjo e hënë (16 mars) deri më 30 Prill, porositë që vendosni në dyqanin tonë mund të vonohen. Ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike, Whatsapp dhe në numrin tonë të telefonit, kolegët tanë do të vazhdojnë ti përgjigjen pyetjeve tuaja. Ne vërtet vlerësojmë mirëkuptimin tuaj në këtë periudhë.