Maus White Shark GM-1802 10.000dpi

5,000 Lekë
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

17 butona plotësisht të programueshëm. Pa Marrë Parasysh  nëse jeni një Lojtar ose thjesht dikush që kërkon të Eksploroje, ky maus ofron lirinë për të programuar deri në 17 butona ashtu siç dëshironi.

Sensor optik PIXART 3325 me cilësi të lartë për përvojën e fundit të lojrave. Rregullime të ndryshueshme të nivelit të ndjeshmërisë DPI në ngritje prej 100/200 DPI në maksimumin e 10000 DPI.

Një dritë prapa e ndryshueshme në spektrin e plotë RGB jep pamje të zbukuruar në mjedise të errëta me gjithsej 16 milion ngjyra.

Veshja e Gomes përmirëson kontrollin duke parandaluar rrëshqitjen dhe rrëshqitjen e gishtërinjve.

Top

Gjendja:
Produkt i Ri

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF