Çmimi ishte: 1,500 Lekë
1,000 Lekë
Ju Kurseni: 500 Lekë (33%)
Zbritje 33%
5 Ditë
Çmimi: 80 Pikë
Shpërblim: 3 Pikë
20 Copë
+

Mouse Gaming Esperanza EGM401KR

Ideal per lojra me nje rreze optike te avancuar qe shkon deri ne 2400 Dpi

Me 6 butona per saktesi gjate lojrave tuaja qe krijon sensorin Optical 

Fale butonit DPI mundesohet kalimi i lehte midis 800/1200/1600/2400 DPI

I pershtatshem per Windows 98/2000 / Me / NT / XP / Vista / 7/8/10, Unix, dhe Mac OS 8.6,Linux 2.6 

Instalohet lehtesisht ne PC ose laptopin tuaj me ane te fishes lishese USB 2.0 

Nderthurje ngjyrash te kuqe dhe te zeze 

Gjatesia e kabullit eshte 1.5 meter 

Permasat jane 130 x 75 x 42 mm.

Super maus
Komento dhe Vlerëso


  • Brenda Qytetit - 100 - 200 Leke Lekë
  • Jashte Qytetit - Nga 300-400 Lekë
  • Shqiperi  > Kosove  3 - 4 Euro
  • Kosove   >  Shqiperi 3 - 4 Euro

  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Garanci Ne produkte

Historik Blerjesh

Kthime Dhe Nderrime

Menyra te ndryshme pagese

Cmimet me te mira ne treg

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Të Ngjashëm