Trust Mouse Laser GXT158 Gaming

3,600 Lekë
20324
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Precizion i lartë 5000 DPI Sensor me lazer

8 Butona te programueshëm

Sistem i përparuar për programimin e butonave 

Kujtese te brendshme për 5 profile lojrash

Ndriçim i rregullueshëm LED

Kablli 1.7m

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF