counter create hit
Luaj Dhe Fito

WHITE SHARK GAMING GM-1803 Attila 3200dpi Gaming Mouse, Black/Silver

2,400 Lekë
5 Ditë
Çmimi: 200 Pikë
Shpërblim: 6 Pikë
1 Copë
+

Features
– Premium Quality
– Ergonomic Design
– Mouse Buttons: 6
– Chipset: Sunplus 704
– Sensor Type: Optical
– Resolution: 800/1600/2400/3200 DPI, with on-the-fly DPI Adjustment
– Polling Rate (Hz): 125
– Lifetime: Over 5 Million Clicks
– Software: None
– LED Light Illumination: Red, Blue, Pink and Purple
– Colour: Black/Silver
– Finish: Rubber Coating
– Interface: USB 2.0, Plug and Play
– Cable Length (cm): 150
– Braided Cable: Yes
– Dimensions: 125 x 75 x 40 mm
– Weight: 120g
– Compatibility: Windows 98SE/2000/XP/Vista/7/8/10, Mac OS

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso
  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Me Çmim Të Ngjashëm !

Bluze per femra Pambuk
Zbritje 33%
3,600 Lekë 2,400 Lekë
Bluze per femra me krahe te gjate
Zbritje 50%
4,800 Lekë 2,400 Lekë
2,400 Lekë
Bluze  verore per femra
Zbritje 45%
4,801 Lekë 2,641 Lekë
Kapuc Per Meshkuj, Ngjyre Verdhe
Zbritje 15%
2,400 Lekë 2,040 Lekë
Bluze me vija per femra
Zbritje 40%
3,600 Lekë 2,160 Lekë
Këmishë për meshkuj
Zbritje 37%
3,600 Lekë 2,281 Lekë
Bluze per femra marka S.Oliver
Zbritje 23%
3,120 Lekë 2,400 Lekë
Kemishe per femra
Zbritje 47%
4,801 Lekë 2,521 Lekë
Shalli i duhur për një dimër të ngrohtë
Zbritje 31%
3,481 Lekë 2,400 Lekë
Shall i verdhe me lule
Zbritje 20%
2,400 Lekë 1,920 Lekë
Shall per femra
Zbritje 33%
3,600 Lekë 2,400 Lekë
Pulover me Mëngë të gjata
Zbritje 50%
4,801 Lekë 2,400 Lekë