counter create hit
Luaj Dhe Fito

White Shark KEYBOARD + MOUSE + MOUSE PAD +HEADSET GC-4101 COMANCHE - 4in1

6,001 Lekë
5 Ditë
Çmimi: 500 Pikë
Shpërblim: 15 Pikë
1 Copë
+

Set i kompletuar

Maus +tastjere+ Kufje +tapet.

SPECIFIKIMET
Veshje gome300 mm x 250
Përputhshmëria Win XP / VISTA / 7/8/10 i Mac OS
Dimensionet 134 x 72 x 44
Gjatësia e kabllove 1.5m


Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso
  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Me Çmim Të Ngjashëm !

Xhakete e lehte per femra
Zbritje 36%
8,402 Lekë 5,402 Lekë
Poluver per femra me krahe te gjate
Zbritje 50%
9,603 Lekë 4,801 Lekë
Pantallona per Femra
Zbritje 25%
7,202 Lekë 5,402 Lekë
Xhinsa per femra
Zbritje 43%
8,402 Lekë 4,801 Lekë
Fund per femra me qendisje
Zbritje 54%
10,803 Lekë 4,921 Lekë
Fund per femra Mbi Gju
Zbritje 52%
10,803 Lekë 5,161 Lekë
S.Oliver LABEL BLACK Ngjyrë Bezhë
Zbritje 38%
9,603 Lekë 6,001 Lekë
Hoodie Për Meshkuj
Zbritje 20%
6,001 Lekë 4,801 Lekë
​Xhinse të zeza pë​r femra
Zbritje 38%
9,603 Lekë 6,001 Lekë
6,001 Lekë
Pelerine per femra pa krahe
Zbritje 50%
9,603 Lekë 4,801 Lekë
Xhup per meshkuj
Zbritje 56%
10,803 Lekë 4,801 Lekë
Bluze Per femra me zinxhir
Zbritje 60%
12,004 Lekë 4,801 Lekë