GIGABYTE GeForce GTX 670 DirectX 11 GV-N670OC-2GD 2GB 256-Bit GDDR5 PCI Express 3.0 x16 HDCP Ready SLI Support Video Card

List price: 100.00
90.00
You save: 10.00 (10%)
Save 10%
KG150
In stock
+
  • Masat Europjane

Kartë grafike e përdorur NVIDIA


2GB 256-Bit GDDR5
Core Clock 980MHz
Boost Clock 1058MHz
2 x DVI 1 x HDMI 1 x DisplayPort
1344 CUDA Cores
PCI Express 3.0 x16


Me shumë informacion

No posts found

Write a review
[ Porosia Vjen Tek Ju Brenda 3 Ditëve]

Similar products

At the same price!

Informacion Rreth COVID-19

Për shkak të rekomandimeve të fundit të qeverisë në lidhje me shpërthimin e koronavirusëve në të gjithë Vendin, ne vendosëm të kufizojmë sasinë e stafit në departamentet tona të depove dhe transportit.

Në këto rrethana ekstreme, duke filluar nga kjo e hënë (16 mars) deri më 30 Prill, porositë që vendosni në dyqanin tonë mund të vonohen. Ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike, Whatsapp dhe në numrin tonë të telefonit, kolegët tanë do të vazhdojnë ti përgjigjen pyetjeve tuaja. Ne vërtet vlerësojmë mirëkuptimin tuaj në këtë periudhë.