Ssd per laptop apo kompjuter Vi550 S3 SSD 256Gb

7,000 Lekë
49351
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Hapesira 256Gb

Marka:Verbatim

SATA III 
Lexon deri në 560 MB / s
Rritni performancën e PC tuaj
Konsum i ulët i energjisë 
Rekomandohet instalimi profesional

Top

Gjendja:
Produkt i Ri

Specifikime

Dergesa:
Shqipëri
Garanci:
Po

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF