Bllok Ushqimi per njesi desktop

1,800 Lekë
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Fuqia:500Wat

Fuqia maksimale :600 Wat

Marka: INTEX

Hyrja: 220Volt

20+4 Pin

2x sata 

5x Hdd

1xFdd

2xFan


Specifikime

Dergesa:
Shqipëri

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF