Ushqyes Kompjuteri Xilence XN042

62.99
Disponueshëm
+
  • Masat Europjane

Seria e re Xilence Performance C është duke u përqëndruar në gjërat thelbësore. E krijuar për kompjuterë në zyrë dhe në shtëpi, seria e re Performance C jep tensione të qëndrueshme me efikasitet të lartë (ErP2014). Kjo garanton një zhurmë të konsiderueshme të ulët. Katër qarqet e sigurisë së integruar sigurojnë funksionim të sigurt në çdo kohë.

Top

Gjendja:
Produkt i Ri

Specifikime

Dergesa:
Shqipëri
Paketimi:
Amballazhim Origjinal
Pesha:
1.5

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso
[ Çdo Porosi Vjen Tek Ju Brenda 3 Ditëve ]

Me Çmim Të Përafërt!

Informacion Rreth COVID-19

Për shkak të rekomandimeve të fundit të qeverisë në lidhje me shpërthimin e koronavirusëve në të gjithë Vendin, ne vendosëm të kufizojmë sasinë e stafit në departamentet tona të depove dhe transportit.

Në këto rrethana ekstreme, duke filluar nga kjo e hënë (16 mars) deri më 30 Prill, porositë që vendosni në dyqanin tonë mund të vonohen. Ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike, Whatsapp dhe në numrin tonë të telefonit, kolegët tanë do të vazhdojnë ti përgjigjen pyetjeve tuaja. Ne vërtet vlerësojmë mirëkuptimin tuaj në këtë periudhë.