Kompjuter HP Z440 Workstation E5-1650 v3, SSD 512GB, 1TB Hdd​, 4GB Karte Grafike NVIDIA Quadro K2200

produkt i perdorur HP
Çmimi ishte: 650.00
580.00
Ju Kurseni: 70.00 (11%)
- 11%
Disponueshëm
+
  • Masat Europjane

Kompjuter i perdorur HP Z440 Workstation 

Processor: E5-1650 v3 - 3.50GHz 6-Cores 

Ram: 32GB DDR4

Storage: 512GB SSD + 1TB HD 

Graphics: NVIDIA Quadro K2200 - 4GB

Windows 10

Top

Gjendja:
Produkt i Përdorur

Specifikime

Dergesa:
Shqiperi
Garanci:
Po
Marka:
HP
Origjinaliteti:
Origjinal
Paketimi:
Pa Amballazhim

Info Pc

Cache e Procesorit:
14-15 Mb
DVD-CD Room:
DVD-RW
Frekuenca e Procesorit:
3.5 - 3.7 Ghz
Hard Disk 3.5:
1 Tb
Hard Disk SSD:
512 GB
Karte Grafike e Jashtme:
4 Gb
Karte Grafike Onboard:
Jo
Marka e Procesorit:
Intel
Modeli i Ramit:
DDR 4
Porta Ps 2:
Po
Porta Sata:
6
Porta Usb 2 Nr:
2
Porta Usb 3 Nr:
8
Processor Socket Intel:
LGA 2011
Processori:
Intel Xeon
Ram:
32 Gb
Sistemi Windows:
Win 10
Slote PCI:
1
Slote PCI Express:
3
Slote PCIe:
2
Slote Rami DIMM:
8
Tipi i Kartes Grafike:
GDDR5
Ushqyesi Watt:
700 Watt

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso
[ Çdo Porosi Vjen Tek Ju Brenda 3 Ditëve ]
Informacion Rreth COVID-19

Për shkak të rekomandimeve të fundit të qeverisë në lidhje me shpërthimin e koronavirusëve në të gjithë Vendin, ne vendosëm të kufizojmë sasinë e stafit në departamentet tona të depove dhe transportit.

Në këto rrethana ekstreme, duke filluar nga kjo e hënë (16 mars) deri më 30 Prill, porositë që vendosni në dyqanin tonë mund të vonohen. Ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike, Whatsapp dhe në numrin tonë të telefonit, kolegët tanë do të vazhdojnë ti përgjigjen pyetjeve tuaja. Ne vërtet vlerësojmë mirëkuptimin tuaj në këtë periudhë.

Lexo Me Shumë