PC GAMING CORE I5 4570 3.2 ghz

HP
35,000 Lekë
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

PC GAMING

CORE I5 4570 3.2 ghz
RAM 8 GB
HDD 500 GB
KARTE GRAFIKE GTX 1050 TI 4GB
MONITOR 22 POLSH
MAUS GAMING
TASTIER GAMING
KUFJE GAMING
Suportojn lojrat si FORTNITE, PUBG, CSGO ETJ
Sasia  8 COPE,

 jan pak te perdorur.

Top

Gjendja:
Produkt i Përdorur

Specifikime

Dergesa:
Shqipëri
Garanci:
Jo
Marka:
HP

Info Pc

Ekrani i Laptopit:
22-24 Inch
Frekuenca e Procesorit:
3.2 - 3.4 Ghz
Hard Disk 3.5:
500 Gb
Karte Grafike e Jashtme:
4 Gb
Marka e Procesorit:
Intel
Monitori :
22-inch
Processori:
Core i5

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF