Apple MacBook Pro 13-Inch "Core i5" 2.3 Early 2011

300.00
In stock
+
  • Masat Europjane

Macbook Pro Early 2011, Core i5, Ram 4, Hdd 320, 13-inch

i perdorur 

gjendja perfekte

Top

Gjendja:
Produkt i Përdorur

Informacione Shtesë

Marka:
Apple

Info Pc

Ekrani i Laptopit:
13-14 Inch
Frekuenca e Procesorit:
2 - 2.5 Ghz
Hard Disk 3.5:
320 Gb
Marka e Procesorit:
Intel
Modeli i Ramit:
DDR 3
Porta Usb 2 Nr:
2
Processori:
Core i5
Ram:
4 Gb

No posts found

Write a review
[ Porosia Vjen Tek Ju Brenda 3 Ditëve]

At the same price!

Informacion Rreth COVID-19

Për shkak të rekomandimeve të fundit të qeverisë në lidhje me shpërthimin e koronavirusëve në të gjithë Vendin, ne vendosëm të kufizojmë sasinë e stafit në departamentet tona të depove dhe transportit.

Në këto rrethana ekstreme, duke filluar nga kjo e hënë (16 mars) deri më 30 Prill, porositë që vendosni në dyqanin tonë mund të vonohen. Ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike, Whatsapp dhe në numrin tonë të telefonit, kolegët tanë do të vazhdojnë ti përgjigjen pyetjeve tuaja. Ne vërtet vlerësojmë mirëkuptimin tuaj në këtë periudhë.