Wireless N300 Multi‑WAN Router

45.00
In stock
+
  • Masat Europjane

Router Wireless i markes D-Link modeli DWR-116

Ka 2 antena per mbulim ideal ne shtepi te vogla ose te mesme

Me sistem mbrojtes Firewall

Me 4 porta me shpejtesi 10/100 Ethernet LAN, 1 porte me shpejtesi 10/100 Ethernet WAN dhe 1 porte USB 2.0

Teknologjia Wireless e tipit N, Me shpejtesi deri ne 300Mbps

Mbeshtet teknologjine me te fundit te shpejtesise 4G LTE duke ju lejuar te lundroni ne internet nga paisje te ndryshme

Kompatibel per Mobile Networks: EV-DO / CDMA 4G LTE / HSPA + / HSUPA / HSDPA / UMTS

Top

Gjendja:
Produkt i Përdorur

No posts found

Write a review
[ Porosia Vjen Tek Ju Brenda 3 Ditëve]

Similar products

At the same price!

Informacion Rreth COVID-19

Për shkak të rekomandimeve të fundit të qeverisë në lidhje me shpërthimin e koronavirusëve në të gjithë Vendin, ne vendosëm të kufizojmë sasinë e stafit në departamentet tona të depove dhe transportit.

Në këto rrethana ekstreme, duke filluar nga kjo e hënë (16 mars) deri më 30 Prill, porositë që vendosni në dyqanin tonë mund të vonohen. Ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike, Whatsapp dhe në numrin tonë të telefonit, kolegët tanë do të vazhdojnë ti përgjigjen pyetjeve tuaja. Ne vërtet vlerësojmë mirëkuptimin tuaj në këtë periudhë.