Filtrat

Çmimi

 – 

  • ‎€ 10
  • ‎€ 40
Veshje Meshkuj

Tek ne do gjeni kryesisht veshje per meshkuj, elegante dhe sportive.

Ne gjithashtu pranojme Kthime dhe nderrime sipas rregullave te superdyqanit.

Dergesa bejme vetem ne shqiperi

Brenda durresit brenda dites, jashte durresit nga 1 deri ne 3 dite,

Produktet e shitësitProdukte të gjetura: 26

Dërgo mesazh-Bëj një pyetje
Informacion Rreth COVID-19

Për shkak të rekomandimeve të fundit të qeverisë në lidhje me shpërthimin e koronavirusëve në të gjithë Vendin, ne vendosëm të kufizojmë sasinë e stafit në departamentet tona të depove dhe transportit.

Në këto rrethana ekstreme, duke filluar nga kjo e hënë (16 mars) deri më 30 Prill, porositë që vendosni në dyqanin tonë mund të vonohen. Ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike, Whatsapp dhe në numrin tonë të telefonit, kolegët tanë do të vazhdojnë ti përgjigjen pyetjeve tuaja. Ne vërtet vlerësojmë mirëkuptimin tuaj në këtë periudhë.

Lexo Me Shumë