counter create hit
Luaj Dhe Fito

Çmimi ishte: 2,400 Lekë
1,801 Lekë
Ju Kurseni: 599 Lekë (25%)
Zbritje 25%
5 Ditë
Çmimi: 150 Pikë
Shpërblim: 5 Pikë
A116
8 Copë
+
Zbritjet tona në sasi:
Sasi 2+ 4+
Çmimi 1,561 Lekë 1,200 Lekë

Masa: L dhe XL

Materiali: 100% pambuk

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Informacione Shtesë

Gjendja:
Produkt i Ri
Marka:
S Oliver
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

Variantet Veshje

Masa:
L
fantastike, edhe pse e bleva dhe pres te vije pranvera ta vesh taman, por vertet super
Komento dhe Vlerëso
  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Të Ngjashëm

Kemishe per Djem Nga S Oliver
Zbritje 30%
4,801 Lekë 3,361 Lekë
Këmishë e hollë për meshkuj me krahë të gjatë
Zbritje 36%
4,682 Lekë 3,001 Lekë
Hoodie Për Meshkuj
Zbritje 20%
6,001 Lekë 4,801 Lekë

Me Çmim Të Ngjashëm !

Bluze per Djem Nga s.Oliver
Zbritje 25%
2,400 Lekë 1,801 Lekë
Bluze me krahe te gjata per femra
Zbritje 25%
2,400 Lekë 1,801 Lekë
Bluze me krahe te shkurter
Zbritje 25%
2,400 Lekë 1,800 Lekë
Kapuc Per Meshkuj, Ngjyre Verdhe
Zbritje 15%
2,400 Lekë 2,040 Lekë
Bluze me vija per femra
Zbritje 40%
3,600 Lekë 2,160 Lekë
Shall per femra
Zbritje 25%
2,400 Lekë 1,800 Lekë
Kanatjere per meshkuj
Zbritje 13%
1,800 Lekë 1,559 Lekë
Shall i verdhe me lule
Zbritje 20%
2,400 Lekë 1,920 Lekë
Bluze Casual per djem
Zbritje 20%
2,400 Lekë 1,920 Lekë
Bluze me krahe te shkurtra
Zbritje 39%
3,360 Lekë 2,040 Lekë
Bluze e bardhe per femra
Zbritje 40%
3,600 Lekë 2,160 Lekë
Bluze me krahe te gjate
Zbritje 31%
3,120 Lekë 2,160 Lekë
Bluze Casual per Femra, Ngjyre Roze
Zbritje 50%
3,600 Lekë 1,800 Lekë
Bluza e bardhe per femra
Zbritje 50%
3,120 Lekë 1,559 Lekë
Kapele
Zbritje 35%
2,760 Lekë 1,800 Lekë