Oferte Speciale

Çmimi ishte: 2,400 Lekë
1,801 Lekë
Ju Kurseni: 599 Lekë (25%)
- 25%
5 Ditë
Çmimi: 150 Pikë
Shpërblim: 5 Pikë
A116
8 Copë
+
Zbritjet tona në sasi:
Sasi 2+ 4+
Çmimi 1,561 Lekë 1,200 Lekë

Masa: L dhe XL

Materiali: 100% pambuk

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Informacione Shtesë

Gjendja:
Produkt i Ri
Marka:
S Oliver
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

Variantet Veshje

Masa:
L
fantastike, edhe pse e bleva dhe pres te vije pranvera ta vesh taman, por vertet super
Komento dhe Vlerëso
  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Kthime & Nderrime Brenda 5 Diteve

Të Ngjashëm

Me Çmim Të Ngjashëm !

Bluze per Djem Nga s.Oliver
- 25%
2,400 Lekë 1,801 Lekë
Bluze me krahe te shkurter
- 25%
2,400 Lekë 1,800 Lekë
Kanatjere per meshkuj
- 13%
1,800 Lekë 1,559 Lekë
Bluze Casual per djem
- 20%
2,400 Lekë 1,920 Lekë
Bluze me krahe te gjate
- 31%
3,120 Lekë 2,160 Lekë
Bluze casual per meshkuj, e zeze
- 25%
2,400 Lekë 1,800 Lekë