Hoodie Për meshkuj S.Oliver

34.99
10 Ditë
Çmimi: 350 Pikë
B-201
Shitur

Bluze hoodie per meshkuj, me dizanj modern dhe te bukur, super material.

Info Rroba

Mëngë:
Të Gjata

Specifikime

Marka:
S Oliver

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso