39.99
B-109
Shitur
  • Masat Europjane

Kapuç me lidhëse

Një xhep 

Masa: L

Materiali: Pambuk dhe Elastan

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartëMasa:
L

Top

Gjendja:
Produkt i Ri

Specifikime

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Verdhë
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane
materiali super
Komento dhe Vlerëso
[ Çdo Porosi Vjen Tek Ju Brenda 3 Ditëve ]

Të Ngjashëm

Kemishe per Djem Nga S Oliver
- 42%
26.00 15.00
Bluze per Djem Nga s.Oliver
- 37%
15.99 10.00
Kemishe per meshkuj me krahe te gjate
- 32%
25.00 16.99

Me Çmim Të Përafërt!

Informacion Rreth COVID-19

Për shkak të rekomandimeve të fundit të qeverisë në lidhje me shpërthimin e koronavirusëve në të gjithë Vendin, ne vendosëm të kufizojmë sasinë e stafit në departamentet tona të depove dhe transportit.

Në këto rrethana ekstreme, duke filluar nga kjo e hënë (16 mars) deri më 30 Prill, porositë që vendosni në dyqanin tonë mund të vonohen. Ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike, Whatsapp dhe në numrin tonë të telefonit, kolegët tanë do të vazhdojnë ti përgjigjen pyetjeve tuaja. Ne vërtet vlerësojmë mirëkuptimin tuaj në këtë periudhë.

Lexo Me Shumë