counter create hit
Luaj Dhe Fito

Këmishë e hollë për meshkuj me krahë të gjatë

Çmimi ishte: 4,682 Lekë
3,001 Lekë
Ju Kurseni: 1,681 Lekë (36%)
Zbritje 36%
10 Ditë
Çmimi: 250 Pikë
Shpërblim: 8 Pikë
B-108
1 Copë
+

Këmishë e hollë për meshkuj me krahë të gjatë, Dizanj i vecante dhe plot stil, Super material

Jakë klasike me butona të fshehur

Pëlhurë e butë, e lehtë fanellë e bërë nga pambuku dhe viskozë

materiali super , ka lezet kur e vesh e ndje direkt ndryshimin
Komento dhe Vlerëso
  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Të Ngjashëm

Kemishe per Djem Nga S Oliver
Zbritje 30%
4,801 Lekë 3,361 Lekë
Bluze per Djem Nga s.Oliver
Zbritje 25%
2,400 Lekë 1,801 Lekë
Hoodie Për Meshkuj
Zbritje 20%
6,001 Lekë 4,801 Lekë

Me Çmim Të Ngjashëm !

Fund Shumengjyresh per femra
Zbritje 70%
12,004 Lekë 3,600 Lekë
Kemishe per Djem Nga S Oliver
Zbritje 30%
4,801 Lekë 3,361 Lekë
Fund per femra me qendisje
Zbritje 67%
10,803 Lekë 3,600 Lekë
3,120 Lekë
Xhup Vjeshte - Dimer - Pranvere  per femra
Zbritje 19%
4,441 Lekë 3,600 Lekë
Pulover per femra
Zbritje 25%
4,801 Lekë 3,600 Lekë
s.Oliver Triko Për Femra
Zbritje 39%
5,882 Lekë 3,601 Lekë
Bodysuit Këmishe Për Femra, Me Jakë,  Ngjyrë E Zezë
Zbritje 40%
6,001 Lekë 3,601 Lekë
Hoodie me fijet e qëndisura
Zbritje 25%
4,801 Lekë 3,600 Lekë
Triko me shkëlqim për femra
Zbritje 50%
7,202 Lekë 3,600 Lekë
Women's cardigans
Zbritje 19%
4,441 Lekë 3,600 Lekë
Pulover per femra ngjyre gri
Zbritje 57%
7,202 Lekë 3,120 Lekë