Këmishë e hollë për meshkuj me krahë të gjatë

List price: 2,881 Lekë
1,921 Lekë
You save: 960 Lekë (33%)
Save 33%
B-108
In stock
+
  • Masat Europjane

Këmishë e hollë për meshkuj me krahë të gjatë, Dizanj i vecante dhe plot stil, Super material

Jakë klasike me butona të fshehur

Pëlhurë e butë, e lehtë fanellë e bërë nga pambuku dhe viskozë

materiali super , ka lezet kur e vesh e ndje direkt ndryshimin
Write a review
[ Porosia Vjen Tek Ju Brenda 3 Ditëve]

Similar products

Kemishe per Djem Nga S Oliver
Save 42%
3,121 Lekë 1,801 Lekë
Bluze per Djem Nga S Oliver
Save 37%
1,920 Lekë 1,200 Lekë
Kemishe Per meshkuj me krahe te shkurter
Save 33%
2,881 Lekë 1,920 Lekë
Kemishe per meshkuj me krahe te gjate
Save 32%
3,001 Lekë 2,040 Lekë

At the same price!

Informacion Rreth COVID-19

Për shkak të rekomandimeve të fundit të qeverisë në lidhje me shpërthimin e koronavirusëve në të gjithë Vendin, ne vendosëm të kufizojmë sasinë e stafit në departamentet tona të depove dhe transportit.

Në këto rrethana ekstreme, duke filluar nga kjo e hënë (16 mars) deri më 30 Prill, porositë që vendosni në dyqanin tonë mund të vonohen. Ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike, Whatsapp dhe në numrin tonë të telefonit, kolegët tanë do të vazhdojnë ti përgjigjen pyetjeve tuaja. Ne vërtet vlerësojmë mirëkuptimin tuaj në këtë periudhë.