Oferte Speciale

Këmishë e hollë për meshkuj me krahë të gjatë

Çmimi ishte: 4,682 Lekë
3,001 Lekë
Ju Kurseni: 1,681 Lekë (36%)
- 36%
10 Ditë
Çmimi: 250 Pikë
Shpërblim: 8 Pikë
B-108
1 Copë
+

Këmishë e hollë për meshkuj me krahë të gjatë, Dizanj i vecante dhe plot stil, Super material

Jakë klasike me butona të fshehur

Pëlhurë e butë, e lehtë fanellë e bërë nga pambuku dhe viskozë

materiali super , ka lezet kur e vesh e ndje direkt ndryshimin
Komento dhe Vlerëso
  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Kthime & Nderrime Brenda 5 Diteve

Të Ngjashëm

Kemishe per Djem Nga S Oliver
- 30%
4,801 Lekë 3,361 Lekë
Bluze per Djem Nga s.Oliver
- 25%
2,400 Lekë 1,801 Lekë
Hoodie Për Meshkuj
- 20%
6,001 Lekë 4,801 Lekë

Me Çmim Të Ngjashëm !

Kemishe per Djem Nga S Oliver
- 30%
4,801 Lekë 3,361 Lekë
3,481 Lekë
Extra Slim: Kemishe per djem
- 25%
4,801 Lekë 3,600 Lekë
Bluze me krahe te gjate per djem
- 50%
6,001 Lekë 3,000 Lekë
Polo per djem
- 31%
4,321 Lekë 3,000 Lekë