Kemishe per meshkuj me krahe te gjate

Çmimi ishte: 25.00
16.99
Ju Kurseni: 8.01 (32%)
- 32%
A128
Disponueshëm
+
  • Masat Europjane

100% pambuk

Masa

Ger: L

It;  Xl

Specifikime

Marka:
S Oliver

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso
[ Çdo Porosi Vjen Tek Ju Brenda 3 Ditëve ]

Të Ngjashëm

Kemishe per Djem Nga S Oliver
- 42%
26.00 15.00
Bluze per Djem Nga s.Oliver
- 37%
15.99 10.00
Informacion Rreth COVID-19

Për shkak të rekomandimeve të fundit të qeverisë në lidhje me shpërthimin e koronavirusëve në të gjithë Vendin, ne vendosëm të kufizojmë sasinë e stafit në departamentet tona të depove dhe transportit.

Në këto rrethana ekstreme, duke filluar nga kjo e hënë (16 mars) deri më 30 Prill, porositë që vendosni në dyqanin tonë mund të vonohen. Ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike, Whatsapp dhe në numrin tonë të telefonit, kolegët tanë do të vazhdojnë ti përgjigjen pyetjeve tuaja. Ne vërtet vlerësojmë mirëkuptimin tuaj në këtë periudhë.