List price: 35.99
16.99
You save: 19.00 (53%)
Save 53%
SD225
In stock
+
  • Masat Europjane

Masa: L

Materiali: 95% pambuk, 5% elastan

MArka s.Oliver cilesi e larte

Masa në Gërma:
L

Informacione Shtesë

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Gri e Hapur
Sistemi i Mases:
Gjermane

No posts found

Write a review
[ Porosia Vjen Tek Ju Brenda 3 Ditëve]

Similar products

Kemishe per Djem Nga S Oliver
Save 42%
26.00 15.00
Bluze per Djem Nga S Oliver
Save 37%
15.99 10.00
Kemishe Per meshkuj me krahe te shkurter
Save 33%
24.00 15.99
Kemishe per meshkuj me krahe te gjate
Save 32%
25.00 16.99

At the same price!

Informacion Rreth COVID-19

Për shkak të rekomandimeve të fundit të qeverisë në lidhje me shpërthimin e koronavirusëve në të gjithë Vendin, ne vendosëm të kufizojmë sasinë e stafit në departamentet tona të depove dhe transportit.

Në këto rrethana ekstreme, duke filluar nga kjo e hënë (16 mars) deri më 30 Prill, porositë që vendosni në dyqanin tonë mund të vonohen. Ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike, Whatsapp dhe në numrin tonë të telefonit, kolegët tanë do të vazhdojnë ti përgjigjen pyetjeve tuaja. Ne vërtet vlerësojmë mirëkuptimin tuaj në këtë periudhë.