19.99
5 Ditë
Çmimi: 200 Pikë
D105
Disponueshëm
+

Masa: L

Ngjyra normale: 100% pambuk;

Melange: 60% pambuk, 40% poliester

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartë


Masa:
M

Specifikime

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Blu
Sistemi i Mases:
Gjermane

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso