counter create hit
Luaj Dhe Fito

Triko me krahe te gjate Unisex

3,120 Lekë
5 Ditë
Çmimi: 260 Pikë
Shpërblim: 8 Pikë
1 Copë
+

masa 36 

marka get it on

 materiali 68%akril 16%lesh 6%mohair

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso
  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Të Ngjashëm

Pulover me menge te gjate
Zbritje 17%
3,600 Lekë 3,000 Lekë
Triko per meshkuj
Zbritje 30%
6,001 Lekë 4,200 Lekë
Triko per meshkuj
Zbritje 17%
3,600 Lekë 3,000 Lekë
Golf per meshkuj
Zbritje 25%
4,801 Lekë 3,600 Lekë

Me Çmim Të Ngjashëm !

Fund Shumengjyresh per femra
Zbritje 70%
12,004 Lekë 3,600 Lekë
Kemishe per Djem Nga S Oliver
Zbritje 30%
4,801 Lekë 3,361 Lekë
Fund per femra me qendisje
Zbritje 67%
10,803 Lekë 3,600 Lekë
3,120 Lekë
Xhup Vjeshte - Dimer - Pranvere  per femra
Zbritje 19%
4,441 Lekë 3,600 Lekë
Pulover per femra
Zbritje 25%
4,801 Lekë 3,600 Lekë
s.Oliver Triko Për Femra
Zbritje 39%
5,882 Lekë 3,601 Lekë
Bodysuit Këmishe Për Femra, Me Jakë,  Ngjyrë E Zezë
Zbritje 40%
6,001 Lekë 3,601 Lekë
Këmishë e hollë për meshkuj me krahë të gjatë
Zbritje 36%
4,682 Lekë 3,001 Lekë
Hoodie me fijet e qëndisura
Zbritje 25%
4,801 Lekë 3,600 Lekë