Transporti (Posta)

Kostoja dhe koha e dorëzimit të porosisë tuaj ju shfaqet ne perfundim te porosise (ne Arke).
Vlerësimi kryhet sipas peshës së produkteve dhe destinacionit të tyre.
Ne dorëzojmë porosi kudo në Shqiperi Dhe Kosove. dhe ne 230 vende në të gjithë botën.

Metodat e transportit

Korrieri dorëzon porosinë tuaj në pragun e shtepise tuaj..
Ju gjithashtu mund të merrni porosinë tuaj në Dyqanin Fizik  ose ne Nje Nga pikat e Shperndarjes(Brenda 3 Diteve).


Vini Re: Nese Ju Bleni Nje Produkt Me Transport Falas Dhe Vendosni Ta Ktheni Apo Nderroni Ate Ju Paguani Posten

( Vlera e Transportit Ju Hiqet Nga Rimbursimi )Ju Rimbursoheni : Vlera e Produktit Minus  Koston e Transportit.

Shembull ju Bleni Nje Produkt qe kushton 2500 Leke Dhe Vendosni Ta Ktheni Ate Ju Rimbursoheni 2500 Leke - 300 Leke = 2200 Leke.

Pagesat

Paguajeni korrierin gjatë dorëzimit.
Paguaj me kartë Visa , Master Visa ose PayPal.
Printoni dhe paguani faturën ne banke, pastaj dërgoni kopjen e skanuar të fatures të pagesës ne pagesa@superdyqani.com.
Pagesa përmes telefonit celular

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF