Parase ju te filloni shitjen ju duhet te beni nje pagese prej 10.000 lekesh te reja tek ne.

Kjo per arsye siguri te klientit. nese ju i dergoni nje klienti dicka qe klienti nuk e ka porositur apo nuk eshte i ngjashem me produktin e blere nga klienti. ju penalizoheni nga ne duke perdoru kte shume per te rimbursuar klientin.

Nese jeni te drejte dhe nuk keni hile ne biznesin tuaj atehere nuk besoj se keni ankese per kte shume. nese nuk ju pelqen kjo menyre, As mos u regjistroni fare si shites.

kte pagese mund ta beni ne zyrat tona, ne numrin e llogarise tone apo na i dergoni ne paypal.


Kliko Ketu Per Te Lexuar Kushtet Minimale


Kjo Platforme Eshte Vetem Per Tregtare & Persona qe e bejne Profesionalisht shitjen


Kjo Platforme Eshte e Ngjashme Me Aliexpress, Amazon & Ebay


Ju Perfitoni: Dyqan Personal Online, Rreklame te Produkteve Tuaja Ne Rrejtet Sociale. Mundesi Te Shisni Produktin Ne Cdo Cep Te Shqiperise. Etc Etc

Nese Mungon Kategoria e Produkteve qe ke per te shitur na Kontakto.
Mos hezitoni Per cdo pyetje apo paqartesi qe keni na kontaktoni :+355 69 6255868


Ju Mund Ta Perdorni kte Platforme 30 Dite Falas Duke Filluar nga momenti qe ju aktivizohet llogaria si shites ne kte platforme.

Nje Mundesi e Mire per te promovuar produktet tuaja dhe per te rritur audiencen e biznesit tuaj ne Shqiperi dhe Rajon.

 • Standarte

  10.000 LekPolice Sigurimi

  999 products

  Të ardhurat deri në 10.000.000.000 Lek

  5% Tarifë transaksioni

  Dyqan Personal