Kemishe per Djem Nga S Oliver
- 42%
26.00 15.00
Bluze per Djem Nga s.Oliver
- 37%
15.99 10.00
Xhinsa per goca
- 33%
33.00 22.00
Shall per Femra
- 36%
25.00 15.99
Pelerine Per Femra
- 28%
29.00 20.99
Kemishe per meshkuj me krahe te gjate
- 32%
25.00 16.99
Shall dimeror per meshkuj
- 36%
25.00 15.99
s.Oliver Triko Për Femra
- 29%
28.00 20.00
​Xhinse të zeza pë​r femra
- 18%
28.00 22.99
Bluze me krahe te shkurter per djem,
- 24%
17.00 12.99
Shall trekendesh per femra
- 21%
28.00 21.99
Bluze Per Djem Ngjyre Jeshile
- 29%
21.00 14.99
Bluze per vajza
- 57%
29.99 12.99
Bluze per femra pak transparente
- 19%
26.00 20.99
Kemishe per femra shumengjyreshe
- 34%
32.00 20.99
Pantallona me vija kadifeje
- 21%
33.00 25.99
Pulover per femra ngjyre gri
- 18%
28.00 22.99
Pelerine e kuqe Per Femra
- 12%
25.00 21.99
Shall per Femra
- 36%
25.00 15.99
Triko per femra
- 28%
29.00 20.99
Informacion Rreth COVID-19

Për shkak të rekomandimeve të fundit të qeverisë në lidhje me shpërthimin e koronavirusëve në të gjithë botën, ne vendosëm të kufizojmë sasinë e stafit në departamentet tona të depove dhe transportit.

Në këto rrethana ekstreme, duke filluar nga kjo e hënë (16 mars) deri më 30 Mars, porositë që vendosni në dyqanin tonë mund të vonohen. Ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike, Whatsapp dhe në numrin tonë të telefonit, kolegët tanë në Mbështetjen e Klientit do të vazhdojnë ti përgjigjen pyetjeve tuaja. Ne vërtet vlerësojmë mirëkuptimin tuaj në këtë periudhë.

Lexo Me Shumë