behu shites

Bashkohuni në tregun më të madh të Shqipërisë për të blerë dhe shitur në internet.


Keni Nje Biznes te vogel apo te madh dhe doni te zgjeroni te ardhurat tuaja.

Superdyqani eshte platforma e duhur per ju.

SuperDyqani eshte platformë e ngjashme me Aliexpress , Ebay dhe Amazon

Çdo shitës ka dyqanin e tij personal dhe produktet e te gjithe shitesve shfaqen ne SuperDyqani.com

Ju Paguani Vetem Kur Shisni nje produkt. Rreklamimi i produkteve tuaja ne SuperDyqani.Com eshte Falas

                    Komisjonet Fillojne nga 6% per Elektroniken deri ne 15% per Bizhuterite "Vetem Kur Ju Beni Shitje"

POR JU MUND TA TESTONI ME PARE PLATFORMEN FALAS

PASTAJ VENDOSNI NESE DESHIRONI APO JO TE JENI PJESE E KSAJ PLATFORME.


Qe te Jeni Nje Shites i suksesshem Gjithcka Ju Duhet eshte : 

  • Nje aparat fotografik ose Celulari Juaj per te bere fotot e produkteve 
  • Nje Kompjuter ose Laptop per te menaxhuar dyqanin tuaj online
  • Produkte "Artikuj"  sa me shume aq me mire 
  •  Ndershmeri dhe Korrektesi nga ana juaj kundrejt klienteve


JU SILLNI PRODUKTET NE SJELLIM KLIENTET

PRAKTIKISHT JU MUND TE SHISNI CDO GJE NE SUPERDYQANI


"Ju Mund te Shisni Produkte "Imitime, Te Perdorura,  Te Riparuara Dhe Me Difekt" Por Duhet ta specifikoni Qe produkti Juaj Eshte imitim ,Origjinal , i Riparuar ,i Perdorur apo Produkt me Difekt.


Kujdes: Se Pari Ju Nuk Mund te Shisni Nje Produkt Qe Nuk  e Keni.... Ju Nuk Mund te Shisni Nje Produkt Jo Origjinal Per Produkt Origjinal apo nje Produkt te Riparuar per Produkt te Ri.

Nese kategoria e produkteve qe ju keni mungon , na tregoni dhe ne i shtojme ato.  Lejohet shitja e cdo produkti apo artikulli qe nuk eshte e ndaluar me ligj ne Republiken e Shqiperise

Kliko Ne Linkun ne Vazhdim Per te Aplikuar Si Shites   
(Rrituni Bashke Me Ne Aplikoni Per Nje Llogari Shitesi Ose Na Kontaktoni )

SuperDyqani.com: Dyqani i Së Nesërmes

Keni Akoma Paqartesi !?

Mos Hezitoni Na Kontaktoni Jemi Vetem Nje Telefonate Larg

Ne cdo rast perdorni numrin tone te supportit

  069 76 7777 8

Na Kontaktoni dhe ne do te ju ofrojme suport remote me Anydesk, qe nga regjistrimi deri ne integrimin e produkteve. Derisa ju te jeni te afte ta vetemenaxhoni dyqanin tuaj ne platformen SuperDyqani.Informacion Rreth COVID-19

Për shkak të rekomandimeve të fundit të qeverisë në lidhje me shpërthimin e koronavirusëve në të gjithë botën, ne vendosëm të kufizojmë sasinë e stafit në departamentet tona të depove dhe transportit.

Në këto rrethana ekstreme, duke filluar nga kjo e hënë (16 mars) deri më 30 Mars, porositë që vendosni në dyqanin tonë mund të vonohen. Ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike, Whatsapp dhe në numrin tonë të telefonit, kolegët tanë në Mbështetjen e Klientit do të vazhdojnë ti përgjigjen pyetjeve tuaja. Ne vërtet vlerësojmë mirëkuptimin tuaj në këtë periudhë.

Lexo Me Shumë