Të Gjithë Shitësit

Elektronike-Alb
Dyqani Jone Ndodhe Ne Durres Ne rrugen Aleksander Goga. Elektronike ,Kompjuter Dhe telefona, tek ne do i gjeni me cmimet me te mira ne treg.  Te reja dhe te perdorura
Kaltersia
Tek ne Do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime te arsyeshme. Kthimet Brenda 48 oreve nderrimet brenda 5 Diteve Nese vendosni te ktheni apo nderroni nje produkt ju paguani posten, per cdo produkt te kthyer apo nderruar  ju paguani 300 leke transportin. Ne nje produkt qe kushton 2000 leke ju rimbursoheni 1700 leke.
Kawasaki
All what you want
Kids-Store
Ne Dyqanin tone Do te Gjeni pergjithesisht veshje per femije, vajza djem dhe bebe. Kemi veshje Cilesore dhe veshje Jo Cilesore, per ti dalluar kush jane cilesore dhe jo cilesore mjafton te shikoni cmimin. Por Jo Gjithmone Vendos cmimi Ne Cilesi, Nganjehere dhe veshjet cilesore jane ne zbritje dhe do i gjeni me cmim te ulet. Per Cdo Pyetje Qe keni rreth nje produkti na shkruani. Kthimet pranohen Brenda 48 oreve ndersa nderrimet brenda 5 Diteve.
SuperDyqani
SuperDyqani ju ofron produkte te kategorive te ndryshme , Kthimet dhe Nderrimet Brenda 5 Diteve, per cdo produkt te kthyer apo nderruar ju paguani koston e transportit qe eshte 300leke. Per Me Shume Info Na Kontaktoni
Veshje Meshkuj
Tek ne do gjeni kryesisht veshje per meshkuj, elegante dhe sportive. Ne gjithashtu pranojme Kthime dhe nderrime sipas rregullave te superdyqanit. Dergesa bejme vetem ne shqiperi Brenda durresit brenda dites, jashte durresit nga 1 deri ne 3 dite,