Ftese dasme me motive ngjyre gold, e shoqeruar me zarfin perkates.

250 Lekë
Ftese01
Disponueshëm
+

Sasia minimale për "Ftese dasme me motive ngjyre gold, e shoqeruar me zarfin perkates." është 50.

Bli me 1 klik

Ftese dasme me motive ngjyre gold, e shoqeruar me zarfin perkates. Personalizohet sipas kerkeses se klientit. Permasa 14x17 cm

Top

Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Nderrim Brenda 7 Diteve

Specifikime

Dergesa:
Shqipëri & Kosovë
Etiketë:
Me Etikete
Garanci:
Jo
Ngjyra:
Floriri
Origjinaliteti:
Tjeter
Paketimi:
Amballazhim i Sajuar

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF