Të shesësh gjithçka: Jeff Bezos dhe epoka e Amazon

1,800 Lekë
KD0001
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Përshkrim i shkurtër
Ky libër sjell historinë e Amazon-it, një prej kompanive më të suksesshme globale, e drejtuar nga themeluesi Jeff Bezos. “Të shesësh gjithçka” Ky botim është zgjedhur si “Libri më i mirë i biznesit i vitit 2013” nga Financial Times dhe Goldman Sachs.

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF