Vaji francez i Prostates

4,800 Lekë
Disponueshëm
+

Sasia minimale për "Vaji francez i Prostates" është 1.

Bli me 1 klik

Vaji i Prostates shume cilesore dhe shume kurues. Ne Finlande eshte quajtur Mrekullia e shendetit prostatik.

Shëndeti i prostatës është tepër i rëndësishëm për burrat. Rreziku i zmadhimit të saj rritet me 40-50% tek burrat e moshës 51- 60 vjeç dhe mbi 80% tek burrat mbi 80 vjeç. Me kalimin e moshës qelizat në gjendrat e prostatës rriten, duke shkaktuar një zmadhim të saj, që sjell probleme në urinim. Prostata zmadhohet për shkak të rritjes së hormonit mashkullor si dhe moshimit. Prostata është një organ që gjendet përreth një organi që vlen për boshatisjen e urinës që quhet uretra. Është një nga organet kryesore të rrugëve urinare. Urina që filtrohet nga veshkat zbret në qesen e urinës nëpërmjet dy kanaleve që quhen ureter. Pra ky kanal që quhet uretra kalon nëpërmjet prostatës. Ndaj në qoftë se është rritur organi i prostatës rruga ku kalon urina shtrëngohet dhe dalin probleme gjatë urinimit.

Vaji i prostatit i gjigandit Francez Sako eshtevaji I cili ka mjekuar shume pacjente te cilet ishin me prostate te zmadhuar. Shtrydhja ne fabrike e 4 bimeve ne 1 te veteme e bejne kete vaj bimor pa kimikate shume te kurueshem per prostate. Bimet jane Menteja, Farat e Kungullit, Kamomili dhe Shafrani.KY VAJ PERDORET NE MENGJES MBAS NJE USHQIMI TE LEHTE, DHE NE DARKE MBAS USHQIMIT.


Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF