Kafe castorino me bustina

6,200 Lekë
Disponueshëm
+
Zbritjet tona në sasi:
Sasi 3+
Çmimi 45 Lekë
Bli me 1 klik

Shijoje Kafene Ne Shtepi

Kutia ka 150 Cope

Vjen me gjithe kit  gota , luge dhe sheqer


Specifikime

Dergesa:
Shqipëri
Paketimi:
Amballazhim Origjinal

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF