360 Lekë
Disponueshëm
+

Sasia minimale për "Liqua" është 1.

Per momente te bukura me shoket tuaj nen shoqerine e Liqua-s behet akoma me jetegjate!!!

Bli me 1 klik

Liqua Mix, 10ml 

Nikotine 0

Me shije mix te frutave dhe jo vetem; dhe me nje arome te shkelqyer te avullit!

No posts found

Vlerëso Produktin

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF