Shisha small

1,800 Lekë
Disponueshëm
+

Sasia minimale për "Shisha small" është 1.

Bli me 1 klik

Shisha Small, 25cm
Lartesia: 25cm
Diametri: 13 cm

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF