Oferte Speciale

Telefon Smart Huawei Y6 (2018)

12,004 Lekë
5 Ditë
Çmimi: 1000 Pikë
Shpërblim: 30 Pikë
1 Copë
+

Gjendja 10/10 Super Gjendje 

GSM / HSPA / LTE

Prodhuar 2018, Prill
Lëshuar 2018, maj
Dimensionet  152.4 x 73 x 7.8 mm (6.00 x 2.87 x 0.31 in)
Pesha 150 g (5.29 oz)
DUAl SIM  
DISPLAY Type S-IPS LCD ekran me prekje capacitive, me ngjyra 16M
Madhësia 5.7 inç, 83.8 cm2 (ratio 75.4% ekran ndaj trupit)
Rezolucion 720 x 1440 piksele, raporti 18: 9 (densitet 282 ~ ppi)
PLATFORM OS Android 8.0 (Oreo); EMUI 8
Chipset Qualcomm MSM8917 Snapdragon 425 (28 nm)
CPU Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53
GPU Adreno 308
MicroSD slot Card, deri në 256 GB (slot i dedikuar)
RAM i brendshëm 16 GB 2 GB
KAMERA KRYESORE Single 13 MP, PDAF
Paraqet flash LED, HDR, panorama
Video 1080p @ 30fps
SELFIE CAMERA  5 MP
Video 720p @ 30fps
SOUND Altoparlant Po
Jackak 3.5 mm Po
 Anulimi aktiv i zhurmës me mikrofon të dedikuar
COMMS WLAN Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, hotspot
Bluetooth v4.2, A2DP, LE
GPS Po, me A-GPS, GLONASS
NFC Po (vetëm ATU-L11)
Radio FM radio
MicroUSB USB 2.0
TIPARET Sensorët Accelerometer, afërsia
Bateria Bateri Li-Ion 3000 mAh e pa lëvizshëm
Ngjyra e artë, blu


Hapesira:
16 Gb
Kamera Para:
5.0 - 7.9MP
Ram:
2 Gb
Slote Karte:
2 Sim
Versioni Android:
8: Android Oreo

Informacione Shtesë

Dergesa:
Shqiperi
Gjendja:
Produkt i Përdorur
Marka:
Huawei

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso
  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Kthime & Nderrime Brenda 5 Diteve

Me Çmim Të Ngjashëm !