counter create hit
Luaj Dhe Fito

126,050 Lekë
5 Ditë
Çmimi: 10500 Pikë
Shpërblim: 315 Pikë
1 Copë
+

iPhone XS Max 512 GB ngjyre e zeze ne gjendje perfekte. Shume pak i perdorur pa asnje gervishtje.

Gjendja 10/10

Hapesira:
512 GB
Modeli:
XS MAX

Informacione Shtesë

Dergesa:
Shqiperi
Gjendja:
Produkt i Përdorur
Marka:
Apple
Ngjyra:
E Zezë
Origjinaliteti:
Origjinal

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso
  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro