Samsung Galaxy A10

Samsung
Çmimi ishte: 18,500 Lekë
16,400 Lekë
Ju Kurseni: 2,100 Lekë (11%)
- 11%
KD0004
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Vite prodhimi shkurt 2019

Sistem Android 9.0 i perditsueshem ne Android 10.0

Kamer 13 Mp

Kamera e perpame 5 Mp

LED flash, panorama, HDR


Top

Gjendja:
Produkt i Përdorur

Specifikime

Dergesa:
Shqipëri
Marka:
Samsung
Origjinaliteti:
Origjinal
Viti I Prodhimit:
2019

Info Cel

Kamera Kryesore:
12.0 - 15.9 MP
Kamera Selfie:
5.0 - 7.9MP
Madhësia e Ekranit:
6.0 - 6.9 inch
Memorie e brendshme:
32 GB
Ram:
2 Gb

Të ngjashëm

Transport Falas
- 14%
9,500 Lekë 8,200 Lekë
Transport Falas
140,000 Lekë

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF