Samsung Galaxy Z-FLIP

Samsung
140,000 Lekë
Transport Falas
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

I ri dhe me garanci


Top

Gjendja:
Produkt i Ri

Specifikime

Dergesa:
Shqipëri
Garanci:
Po
Marka:
Samsung
Origjinaliteti:
Origjinal
Viti I Prodhimit:
2020

Info Cel

Gjendja:
10/10
Kamera Kryesore:
12.0 - 15.9 MP
Kamera Selfie:
8.0 - 11.9 MP
Kapaciteti i Baterise:
3000-3499 mAh
Madhësia e Ekranit:
6.0 - 6.9 inch
Memorie e brendshme:
256 GB
Processori CPU:
Octa Core
Ram:
8 Gb

Të ngjashëm

Transport Falas
- 14%
9,500 Lekë 8,200 Lekë
- 11%
18,500 Lekë 16,400 Lekë
SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF