Telefon Smart Huawei Y6 (2018)

List price: 89.99
72.99
You save: 17.00 (19%)
Free shipping
Save 19%
In stock
+
  • Masat Europjane

GSM / HSPA / LTE

Prodhuar 2018, Prill
Lëshuar 2018, maj
Dimensionet  152.4 x 73 x 7.8 mm (6.00 x 2.87 x 0.31 in)
Pesha 150 g (5.29 oz)
DUAl SIM  
DISPLAY Type S-IPS LCD ekran me prekje capacitive, me ngjyra 16M
Madhësia 5.7 inç, 83.8 cm2 (ratio 75.4% ekran ndaj trupit)
Rezolucion 720 x 1440 piksele, raporti 18: 9 (densitet 282 ~ ppi)
PLATFORM OS Android 8.0 (Oreo); EMUI 8
Chipset Qualcomm MSM8917 Snapdragon 425 (28 nm)
CPU Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53
GPU Adreno 308
MicroSD slot Card, deri në 256 GB (slot i dedikuar)
RAM i brendshëm 16 GB 2 GB
KAMERA KRYESORE Single 13 MP, PDAF
Paraqet flash LED, HDR, panorama
Video 1080p @ 30fps
SELFIE CAMERA  5 MP
Video 720p @ 30fps
SOUND Altoparlant Po
Jackak 3.5 mm Po
 Anulimi aktiv i zhurmës me mikrofon të dedikuar
COMMS WLAN Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, hotspot
Bluetooth v4.2, A2DP, LE
GPS Po, me A-GPS, GLONASS
NFC Po (vetëm ATU-L11)
Radio FM radio
MicroUSB USB 2.0
TIPARET Sensorët Accelerometer, afërsia
Bateria Bateri Li-Ion 3000 mAh e pa lëvizshëm
Ngjyra e artë, blu


Top

Gjendja:
Produkt i Përdorur

Informacione Shtesë

Dergesa:
Shqiperi
Marka:
Huawei
Origjinaliteti:
Origjinal
Viti I Prodhimit:
2018

Karakteristikat*

Bateria e Çmontueshme:
Jo
Bluetooth:
Po
Gjendja:
9/10
Kamera Kryesore:
12.0 - 15.9 MP
Kamera Para:
5.0 - 7.9MP
Kapaciteti i Baterise:
3000-3499 mAh
Madhësia e Ekranit:
5.5 - 5.9 inch
Memorie e brendshme:
16 GB
Memorie e jashtme:
Deri Në 256 Gb
Modeli:
Huawei Y6
Networking:
  • 4G LTE
Processori CPU:
Quad Core
Ram:
2 Gb
Regjistrim Video:
1080P
Shoqerohet me Karikues:
Po
SIM Card:
Dual SIM
Versioni Android:
8: Android Oreo

No posts found

Write a review
[ Porosia Vjen Tek Ju Brenda 3 Ditëve]

Similar products

Samsung Galaxy Z-FLIP
Free shipping
1,400.00

At the same price!

Informacion Rreth COVID-19

Për shkak të rekomandimeve të fundit të qeverisë në lidhje me shpërthimin e koronavirusëve në të gjithë Vendin, ne vendosëm të kufizojmë sasinë e stafit në departamentet tona të depove dhe transportit.

Në këto rrethana ekstreme, duke filluar nga kjo e hënë (16 mars) deri më 30 Prill, porositë që vendosni në dyqanin tonë mund të vonohen. Ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike, Whatsapp dhe në numrin tonë të telefonit, kolegët tanë do të vazhdojnë ti përgjigjen pyetjeve tuaja. Ne vërtet vlerësojmë mirëkuptimin tuaj në këtë periudhë.